• Dwudniowe święto historii w Pierwszej Stolicy

    Dwudniowe święto historii w Pierwszej Stolicy!

sponsorzykkm.jpgTegoroczną edycję Koronacji Królewskiej wsparły finansowo firmy Velux, Altom oraz Cargill. Zachęcamy więc do odwiedzenia stanowisk naszych sponsorów, zwłaszcza że przygotowali oni na zbliżający się Festiwal wiele atrakcji, szczególnie dla najmłodszych odwiedzających.

W strefie firmy Velux odbywać się będą warsztaty garncarskie, plecenia wianków, robienia biżuterii czy zajęcia plastyczne, a także malowanie na szybach. Do dyspozycji odwiedzających będzie także fotobudka.

Z kolei Altom zaprasza do odwiedzenia strefy kreatywnych zabaw, gdzie obywać się będą warsztaty plastyczne i wspólne malowanie i dekorowanie naczyń szklanych. Na małych miłośników przygód czekać będzie także tajemniczy labirynt.

W tym roku Koronację wspiera również Wytwórnia Premiksów LNB z Kiszkowa, która jest częścią międzynarodowej firmy Cargill. Marka LNB znana na Polskim rynku od 25 lat, oferuje najwyższej jakości premiksy oraz dodatki paszowe dla wszystkich gatunków zwierząt. Wytwórnia Premiksów LNB wspiera lokalne inicjatywy, sport oraz placówki pomocy społecznej.

Zapraszamy!